5. kolo pražské Beachligy

O víkendech 26.-27. ledna a 2.-3. února se naši hráči a hráčky zúčastnili dalšího kola Beachligy – největší pražské soutěže v beach volejbale. Svěřenci výkonnostního týmu získali hned několik cenných medailí. O úspěších jednotlivých hráčů a hráček si můžete přečíst níže.

Naši nejmladší svěřenci vybojovali v kategorii U10 krásné hned dvě medailové příčky. Honza s Růžou se umístili na druhé příčce a Terka s Bárou obsadily třetí pozici.

V kategorii U12, která se konala 27. ledna, jsme také slavili medailovou příčku. Holky Áďa a Amy vybojovaly krásné druhé místo.

Další úspěch jsme zaznamenali v kategorii U14 Muži, kde se kluci Matěj a Adam na domácí půdě umístili na skvělé druhé pozici.

V kategorii U16 Ženy se naše holky utkaly ve finálovém zápase. První pozici obsadila dvojice Míša s Nikolou a druhé místo patřilo Klárce s Áďou. Protože se v této kategorii přihlásilo opravdu hodně hráček, byla rozdělena do dalších dvou lig. Druhou ligu ovládla dvojice Kiki s Mery. První příčka ve třetí lize patřila opět svěřenkyním Beachklubu Ládví, a to Anetce s Verčou.

Kategorii U16 Muži ovládla již poněkolikáté dvojice Matěj s Vaškem.

Protože do kategorie U18 Ženy se přihlásilo opět spoustu hráček, byla rozdělena do dvou lig. V první lize jsme zaznamenali úspěch dvojice Klárky a Áďy, které vybojovaly třetí místo. Druhá liga byla úspěšná pro hráčky Sabinu a Nikolu, které obsadily rovněž třetí příčku.

Úspěch zaznamenala i dvojice Davide a Gianluca, která ovládla první příčku v kategorii Dospělí (druhá liga). Oba borce můžete znát jako nové italské trenéry a tváře Beachklubu Ládví. Další dvojice, Vašek s Dejvem, kteří společně hráli vůbec poprvé, obsadili třetí příčku.